Zvárač-ka CO2 Vysoké Mýto I od 1600 Eur I HPP, Ubytovanie, Benefity

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Vysoké Mýto, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme ďalších skvelých parťákov do pracovného kolektívu firmy - zamerané na výrobu autobusov. Pozícia ZVÁRAČ/-KA s možnosťou ubytovania a skvelými benefitmi!

​Obsadzovaných miest je viac, nebojte sa prihlásiť!

​Venujeme sa každému záujemcovi.

​Náplň práce:
​Zváranie čierneho a ferozinkového materiálu (plechy, profily, strechy, podvozky) na konštrukciách autobusov
​Čo od Vás očakávame:
​Preukaz ZK 135
​Zvárací preukaz CO2 (zaistíme predĺženie)
​Spoľahlivosť
​Výhodou je znalosť výkresovej dokumentácie
​Ochotu pracovať v 3-smennej prevádzke
​Zdravotná spôsobilosť
​Čo Vám môžeme ponúknuť:
​Prácu na HPP
​MZDA; na HPP od 1400 Eur + nižšie uvedené príplatky a benefity
​Po zapracovaní navýšenia hodinovej mzdy až 8,50 Eur/hod.
​Prácu v stabilnej spoločnosti
​5 týždňov dovolenky
​Bonus 70 Eur/mes za dochádzku
​Odmena od majstra až 120 Eur / mesiac
​Príspevok na bývanie od 100 km dojazdu (10 Eur/noc)
​Príplatky za popoludňajšie a nočné smeny
​Príspevky na stravovanie
​Dlhodobú spoluprácu
​Odmena za odporúčanie nových kolegov až 1200 Eur
​Možnosť nadčasov
​Možnosť ubytovania / príspevok na bývanie
​Obnova certifikátu a osvedčenia
​V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile: [email protected]ípadne na tel. čísle 603346698

​Nie je to práca pre Vás? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.

​Tešíme sa na Vás​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4784789  Datum zveřejnění: 14.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac