Elektrikář s vyhl. 50 Kopřivnice volné víkendy

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
200 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte elektrotechnické vzdělání a hledáte práci? Pro našeho významného klienta, hledáme nové kolegy na pozici ELEKTRIKÁŘE na tří směny. Nabízíme možnost spolupráce na HPP.

Náplň práce:

- Údržba výrobních linek

Co od Vás očekáváme:

- Elektrotechnické vzdělání

- Praxe v oboru min. 2 roky

- Vyhláška č. 50, §6

- Čtení schémat zapojení apod.

- Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost

- Zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:

- HPP: 200 Kč/hod – netto

- Výborná dostupnost z okolních obcí BUS/VLAK

- Stravováni v závodni kantýně

- Práce dlouhodobého charakteru

- Koordinátor 24/7

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu:[email protected]řípadně na tel. čísle 603346698
Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.
Těšíme se na Vás !

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslat životopis
ID: 4788039  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 200 Kč/hod.