Elektrikář/Elektromechanik v Milovicích

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
Od 275 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné elektrikáře/elektromechaniky, kteří mají vyhlášku 50. Samozřejmě není podmínkou, aby byla platná, protože s naší pomocí, ji máte obnovou raz, dva ! :)

- údržba strojů a zařízení (lisy FAGOR, automatické a robotické linky)

- diagnostika strojů a zařízení

- odstranění elektro závad

- potřebné revize a instalace

Požadujeme:

- platné osvědčení NV č. 194/22, (dříve vyhláška 50) - slaboproud

- znalosti ve výkresové dokumentaci

- praxi v oboru min. 1 rok

- vzdělání v oboru elektro - podmínkou

- znalost hydrauliky a pneumatiky (výhodou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- náborový příspěvek 20 000,-

- odměna za doporučení kamaráda/kolegy

- práce v nepřetržitém provozu

- ubytování zdarma / příspěvek na dopravu

- možnost práce na živnost po osobní domluvě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4788336  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 275 Kč/hod.