Robotník na výrobu stavebných skeletov Rymařov až 1600Eur Volné víkendy

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Rýmařov, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 - 9,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalších skvelých parťákov do pracovného kolektívu na pozíciu Robotník do výroby stavebných skeletov na tri smeny.
Pokiaľ ste ním práve Vy, čakáme na Váš životopis!

VAŠOU NÁPLŇOU PRÁCE BUDE:
Práca pri stolnom pásovom dopravníku:
- vkladanie zatepľovacích materiálov (sklená vata) do drevených konštrukcií
- umiestňovanie drevených hranolov podľa nakreslených značiek

ČO OD VÁS OČAKÁVAME:
- Manuálna zručnosť
- Orientácia vo výkresovej dokumentácii
- Skúsenosť s obdobnou pozíciou výhodou
- Ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

BENEFITY:
- Dlhodobá spolupráca
- VOĽNÉ víkendy
- Práca v krytej hale - vo výrobe
- Možnosť vyplatenia záloh
- Koordinátor 24/7

PLATOVÉ PODMIENKY:
HPP: 7,50/hod netto
IČO: 9,50 Eur/hod

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile:[email protected]ípadne na tel. 603346698Nie je to práca pre Vás? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslať životopis
ID: 4788907  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.