Mechanik výjezd. servisu Ústí nad Orlicí Do kmene 35 tis.- 40 tis. dle zk. + 13.plat a adapt. Bonus

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc13.plat, adaptační bonus, příspěvek na stravování,..

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte technické vzdělání a nechcete jen každý den sedět v servise? Hledáme pro našeho významného zákazníka VÝJEZDNÍ SERVISNÍ MECHANIKY přímo do KMENE společnosti

Nástupní plat 35 - 40 tis. Kč, 13.plat i adaptační bonus, stravenky a benefitní karta! Pracovní doba od 6:00 - 14:30.

Vaši náplní práce bude:

  • Seřizování vzduchařského zařízení
  • Opravy a seřizování motorů
  • Servis podvozků
  • Garanční a pogaranční servis

​​​Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe jako mechanik, strojní zámečník, apod. VÝHODOU

Mzdové podmínky:

od 35 tis. do 40 tis. Kč - dle zkušeností kandidátů + cestovní náhrady v případě výjezdů

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Adaptační bonus 50.000 Kč
  • 13. plat (roční bonus)
  • Příspěvek na stravování 95 Kč
  • Zvláštní placené volno 6 dnů/ rok
  • Příspěvky na ŽP nebo PP
  • Benefitní karta Edenred
  • Odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Mechanik

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Mechanik - servis

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslat životopis
ID: 4799657  Datum zveřejnění: 4.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc