Horizontálny frézar Třinec až 2200 Eur/mesiac volné víkendy

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Třinec, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
11,5 - 13,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​re nášho významného klienta v oblasti strojárstva, hľadáme nových

​kolegov na pozíciu HORIZONTÁLNY FRÉZAR na dve smeny.

​Ponúkame možnosť spolupráce na HPP aj IČO.

Bez čoho sa nezaobídete:

​• Prax v odbore podmienkou /min 2 roky/

​• Znalosť výkresovej dokumentácie a práce s meradlami

​• Znalosť programovania v systéme Heidenheim

​• Zručnosť, zodpovednosť a samostatnosť

​​Čo Ťa čaká:​

​• Obsluha stroja a nastavovanie na požadované tolerancie

Za odmenu:

​• HPP 11,50 Eur/hod netto

​• IČO 13,50 Eur/hod

​​• Prácu v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

​• Servis koordinátora 24/7

​• Možnosť nadčasov

​• Možnosť záloh

​• Možnosť ubytovania

​• Nástup možný ihneď

​V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-mailu:[email protected]ípadne na tel. čísle +420 603 346 698.

​Nie je to pracovná pozícia, ktorú hľadáte? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.

​Tešíme sa na Vás.​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslať životopis
ID: 4810998  Datum zveřejnění: 18.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.