Reagujte bez životopisu

Dispečer/Disponent

P&S Trans s.r.o.

Vratimovská 624, Slezská Ostrava-Kunčičky, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.2.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsícZákladní mzda + odměny na měsíční bázi

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma P&S Trans s.r.o. nabízí práci na pozici:
Disponent/ka - Dispečer/ka v mezinárodní přepravě.

Vytěžování dodávek.
Vedení přepravy od nakládky až po vykládku, komunikace se zákazníky a s dopravci.
Nákup a prodej přeprav.

Možnosti kariérního růstu
Interní i externí školení
Po zapracování příspěvek na stravné
Možnost práce na HPP nebo OSVČ
Možnost práce částečně na homeoffice
Firemní notebook + mobilní telefon

Rádi Vás uvítáme pokud:
Máte praxi v oboru, tedy spedice/doprava (není nutnost)
Máte ve zvyku poctivě pracovat a dávat do toho vše
Máte obchodního a komunikativního ducha
Baví vás učit se nové věci
Dokážete dělat správná rozhodnutí i pod tlakem
Neobejdete se bez obecné znalosti zeměpisu a základní práce s počítačem

Velkou výhodou je:
Praxe na pozici dispečera/disponenta
Orientace na dopravním trhu v oblasti především západní Evropy
Anglický, německý nebo polský jazyk na komunikativní úrovni
Chuť telefonovat

Pro pozici disponenta je optimální mít z obdobné pozice zkušenosti, ale rádi Vás vše potřebné naučíme.
V každém případě nám neváhejte zaslat svůj životopis.
Těšíme se na Vás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Po zapracování příspěvek na stravné.
Homeoffice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Perský jazyk - Začátečník (A2) nebo Řecký jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost P&S Trans se zabývá mezinárodní dopravou.
Vytěžováním automobilů do 3,5t, nalezením vhodného dopravce pro zákazníka.
ID: 4496250  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc