Projektový manažer

PAIRAM Solution s.r.o.

Místo práce
Oldřichova 49, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
44 000 - 72 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce: Organizace projektů, tvoření rozpočtů, plánování montáží, komunikace s investory a péče, návštěvy staveb, prezentace a předávání díla.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, slevy na firemní produkty, vzdělávání, kafetérie, firemní akce, zahraniční veletrhy.

Informace o náboru

Hledáme projektového manažera do světelného studia. Máš organizační schopnosti? Máš rád komunikaci s lidmi? Přijď se nám představit.
Nabízíme: Podílení na zajímavých zakázkách, vedení projektů, setkávání se zajímavými lidmi. Kvalitní vzdělání v oboru osvětlení. Pestrou a zodpovědnou práci. Dobré finanční ohodnocení. Přátelskou atmosféru a férové jednání.
Pošlete nám prosím životopis, následuje dotazník a pohovor.
Těšíme se na vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Osvětlení, stavebnictví, architektura, design

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

CAD - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: Znalosti ze stavebních oborů. Cit pro design interiérů. Cit pro obchod. Výbornou komunikaci, spolehlivost, týmovost. Ochotu učit se novým věcem. Čestnost, chuť do práce a úsměv na tváři.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme světelné studio. Specializujeme se na osvětlení rezidencí.
Světlo Užitek Radost - pairam.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4243703  Datum zveřejnění: 21.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 44 000 Kč/měsíc