Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubný lekár

Palatin Dent s.r.o.

Miesto práce
Soblahovská 7262/2a, Trenčín, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacnástupný plat 2000 eur, postupné navyšovanie, po roku práce plus k fixnému platu percentá za odrobenú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre zubného lekára v zubnej ambulancii na TPP alebo polovičný pracovný úväzok, podľa dohody.
Práca na zmeny: ráno, poobede, podľa dohody.
Uprednostňujeme uchádzačov ochotných pracovať v poobedných smenách, čo je cca od 12:00 do 19:00.
Zaoberáme sa:
- konzervačné zubné lekárstvo
- strojová endodoncia
- estetické zubné lekárstvo
- protetika
- jednoduchá chirurgia
- detské zubné lekárstvo

- nadštandardné finančné ohodnotenie.
- možnosť po skúšobnej dobe pracovať na percentá odrobenej práce podľa dohody plus fixný plat.
- príjemný kolektív
- podpora a príspevok na ďalšie vzdelávanie
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na stravu
- príspevok na cestovanie a parkovanie v prípade dlhého a obtiažneho cestovania za prácou
- prispôsobíme sa Vaším požiadavkám na materiálové a strojové vybavenie ambulancie podľa Vašich zvyklostí (mikroskop, lupové okuliare.......)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyžaduje sa profesionálny, empatický a trpezlivý prístup k pacientom.

Zubná ambulancia v Trenčíne
- ambulancia je zazmluvnená so všetkými zdravotnými poisťovňami; s príslušným veľkým obvodom
- v priestoroch sa nachádzajú dve moderné a plne vybavené zubné ambulancie
- RTG v každej ambulancii
- dentálna hygiena
- recepcia
www.zubar-trencin.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3073268  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac