Obchodník - Klienti kontaktujú nás... Tvoja práca je dohadovať obchody !

Papa Slovensko Ltd.

Miesto práce
Pestovateľská 6, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
24.08.2020
1 000 EUR/mesiacZárobok: až 2000 EUR/mesiac ! (1000€ Fix + Bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zobrať dopyt, zavolať klientovi, dovysvetliť čo treba a PREDAŤ
- Zaslať klientovi zmluvu na podpis (online cez e-mail na pár kliknutí) a postrážiť si že ju podpíše v rozumnom čase
- Posunúť klienta babám na "Back-Office" nech sa starajú dalej a zhrábnuť zaslúžený bonus

- Práca v našom super (mini) "Office" s ešte viac super dynamickým tímom
- Urobíme z teba TOP obchodníka a za to budeme očakávať TOP výsledky
- Klienti kontaktujú nás, tj. zašlú ku nám dopyt a tvojím cieľom je z dopytov urobiť čo najviac zmlúv
- Dopytov je vždy dosť, je LEN na tebe koľko ich zvládneš, koľko zmlúv uzatvoríš tj. koľko si zarobíš na bonusoch

- Dostaneš sa k TOP automatizovaným predajným IT riešeniam, tj. systém spraví väčinu práce za teba vrátane personalizovaných emailov, SMSkovania klientom, zorganizuje ti kedy komu zavolať a čo po ňom chcieť, ba dokonca automaticky vykomunikuje nevhodných kandidátov ktorí sa k tebe ani nedostanú čím ti ušetrí čas a ty sa môžeš sústrediť výhradne na tých zmysluplných.

Hľadáme 6 obchodníkov hladných po výsledkoch do nášho "sales teamu" pre SK & CZ a výhľadovo HU.
Minimálne 3 z Vás musia hovoriť Maďarsky nakoľko potrebujeme už v čase plánovanej expanzie mať už zabehnutých obchodníkov na plynulé obsadenie HU trhu.

Je potrebné nám zaslať životopis, a povedať nám prečo ste pre nás ten najlepší kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personalistika a relokačné služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pre nás je dôležité čo vieš, nie kde si prespal posledné roky. Zaujať nás nieje taká veda... Predaj sa !

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť s predajom výhodou či už klasika alebo MLM

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zdravý sedliacky rozum
- Logické myslenie
- Práca s PC
- Túžba dosiahnuť cieľa efektívne
- Odhodlaný spraviť dieru do sveta

Těšíme se na Teba :-)

Sme spoločnosť ktorá pomáha ľuďom vycestovať do zahraničia a zabezpečuje všetko vrátane financovania, tj. zabezpečíme ubytovanie, prácu, dopravu, lekárov, povolenia na pobyt atď. a aj to všetko zaplatíme na naše náklady. Klient nám tieto služby samozrejme splatí, no až v danej krajine vďaka našej službe skutočne zarobí. No klient nie vždy chápe benefity na prvý krát, a preto hľadáme obchodníka ktorý to dokáže po lopate vysvetliť čo a ako za pár minút a "popostrčiť" klienta k tomu aby učinil správne rozhodnutie :-)
ID: 3946124  Datum zveřejnění: 4.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac