Obsluha výrobního stroje

Parker Hannifin Industrial s.r.o.

Místo práce
Na Moráni 5480, Chomutov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
22.000 - 23.000Kč měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy do výroby, přidejte se k nám a získejte fajn práci a spoustu výhod!

Náplň práce:
- Obsluha výrobního stroje
- Manuální práce ve výrobě
- Příprava a balení výrobků
- Základní znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouvu na HPP na dobu neurčitou
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Variabilní složku mzdy i ve ZD
- Čtvrtletní bonus
- Příspěvek na dopravu i ve ZD
- Dotované závodní stravování (možnost využít i při odpoledních a nočních směnách)
- Možnost navýšení základní mzdy po zkušební době
- Každoroční červencové celoplošné navyšování mezd
- Týden dovolené navíc – celkem 25 dní dovolené za každý kalendářní rok
- Zvýšený příplatek za odpolední a noční směny
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Flexipasy, možnost využít výuku cizích jazyků, cvičení, zlevněné volání, firemní akce
- Možnost kariérního růstu
- Férové jednání, příjemné pracovní prostředí a profesionální přístup

Informace o náboru

V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 724 708 776.
Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenosti z výroby výhodou
- Ochotu pracovat ve směnném režimu (ranní, odpolední a noční směny)
- Flexibilitu, manuální zručnost
- Schopnost pracovat v týmu, samostatnost
- Znalost čtení technické dokumentace výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Parker Hannifin Industrial, s.r.o. je součástí Parker Hannifin Corp., lídra na trhu systémů a technologií v oblasti řízení pohybu. Lokace Chomutov je multi-divizní závod se širokým produktovým portfoliem zahrnujícím odvětví hydrauliky, filtrace, tekutinových přípojek a klimatizačních obvodů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3558434  Datum zveřejnění: 21.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000 - 23.000Kč měsíčně