Zubní lékař

Parodontologie - implantologie s.r.o.

Místo práce
Uherský Brod, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zubní lékař s odbornou způsobilostí samostatně poskytuje v rozsahu zákona 372/2011 Sb., o zdravotních službách, preventivní, diagnostickou, léčebnou, posudkovou a dispenzární péči, dále vykonává vzdělávací, výzkumnou, vývojovou a revizní činnost v oblasti péče o zuby, ústa, čelisti a související tkáně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

k dispozici služební byt (120m) po dobu výkonu práce
podpora oborného růstu - školení
procenta z obratu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

zubní lékařství

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabízíme komplexní a kvalifikovanou stomatologickou péči pro dospělé i děti, založenou na individuálním přístupu. V našich ordinacích se soustřeďujeme nejen na léčbu zubních onemocnění a defektů, ale také Vás rádi poučíme o prevenci a správné péči o chrup.
Naším cílem je kvalitní a bezbolestné ošetření a dlouhodobá spokojenost pacientů. Náš odborný tým se neustále vzdělává jak v Česku, tak i v zahraničí, tudíž používáme ty nejmodernější technologie, přístroje i materiály, a vždy se Vám snažíme nabídnout kvalitní a optimální řešení.

Příjemné prostředí a citlivý přístup je pro nás samozřejmostí.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4033299  Datum zveřejnění: 4.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc