Asistentka majitelky společnosti

PASSION CHOCOLAT s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 30, 11000 Praha 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
17.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
od 10.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Majitelka prestižní cukrárny a kavárny v centru Prahy hledá pravou ruku zajišťující: inventurní činnost, kontroly denních výkazů, skladové hospodářství, kontrola nákupních cen, výpomoc při organizování eventů v cukrárně i mimo ni a občasnou výpomoc při obsluze zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme plný či částečný pracovní úvazek, dobré finanční ohodnocení. Práce je vhodná i pro studentky VŠ ve vyšších ročnících. Pro studenty nabízíme možnost přechodu na HPP po ukončení školy.

Informace o náboru

Životopisy prosím posílejte na emailovou adresu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme spolehlivého, flexibilního, pracovitého, samostatného a zodpovědného člověka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cukrárna St Tropez je vyhlášená francouzsko-česká cukrárna. Vyhráli jsme ocenění Cukrárna roku 2012 pro Prahu 1 a celou Českou Republiku a Moravu, jsme nositelem titulu Valrhona Expert. Pořádáme kurzy pečení pro širokou veřejnost i profesionály, dokonce k nám jezdí na stáže i cukráři z Paříže:-).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2981011  Datum zveřejnění: 10.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 10.000 Kč