Obsluha v cukrárně s kavárnou

PASSION CHOCOLAT s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 30, 110 00 Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
05.08.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
Plný úvazek cca 20000czk, závisí od úvazku a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zákazníků (u stolů+ prodej s sebou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce pro vyhlášenou cukrárnu, příjemný kolektiv, zajímavý plat, měsíční bonus na výrobky z cukrárny

Informace o náboru

Sídlíme uvnitř pasáže U Nováků, Vodičkova 30 (vstup do pasáže vedle drogerie DM)

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

5.9.2018 (zbývá ještě 16 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Obchod, Gastronomie,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Francouzský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pracovitost, příjemné vystupování a jednání, praxe v obchodě nebo v kavárně výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cukrárna St Tropez je vyhlášená francouzsko-česká cukrárna. Vyhráli jsme ocenění Cukrárna roku 2012 pro Prahu 1 a celou Českou Republiku a Moravu, jsme nositelem titulu Valrhona Expert. Pořádáme kurzy pečení pro širokou veřejnost i profesionály, dokonce k nám jezdí na stáže i cukráři z Paříže:-).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

Passion Chocolat, s.r.o.
Vodičkova 30
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Michaela Nosalova
Tel.: +420602461788
E-mail: poslat životopis
ID: 3461945   Datum zveřejnění: 3.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Plný úvazek cca 20000czk, závisí od úvazku a zkušeností