Elektrikár - Nemecko

PASUV EU SE

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda je na základe skúsenosti uchádzača a jazykových schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu ? Pozrite si koho aktuálne hľadáme :
PRACOVNÁ POZÍCIA : Elektrikár ( skupina , jednotlivec )
MIESTO : Nemecko (Ronnenberg, Springe, Hannover, Berlin, Halle Salle, Manheim, Heillbron, Boonblingen, Bamberg, Zarrentin, Schwerin, Wismar, Rostock, Lubeck, Ludwiglust, Boltenhagen, Hamburg, Kolin, Essen, Fellbach )
STAVBY: silnoprúdová inštalácia, doplnenie do partie (hrubá inštalácia, montáž káblových trás, kompletáž) bytová inštalácia, komrčné priestory
NÁSTUP : ihneď
MZDA : dohoda (záleží od pracovných skúseností a jazykových znalostí)
ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE
POČET POZÍCII : partie,jednotlivci ( z partie musí ovládať niekto cudzí jazy

Viacero benefitov Vám bude predstavených na pracovnom pohovore priamo u nás na pobočke

Obchodná filozofia spoločnosti vychádza z hodnôt, ktoré sú základom jej úspešného rozvoja.
Na podporu spomínaných hodnôt bol spracovaný Etický kódex s cieľom zabezpečiť rovnaké pochopenie základných operačných štandardov spoločnosti zamestnancami i manažmentom a súčasne im sprostredkovať očakávania našich zákazníkov.
Zaväzujeme sa k napĺňaniu týchto štandardov a zaisťujeme trvalú kontrolu ich dodržiavania v celej organizácii, pričom sa týmto usilujeme vyhnúť pre naše podnikanie nežiaducim situáciám.

Garantujeme Vám týmto :

-Stabilita
-Peniaze vždy načas
-Dlhodobé projekty ktoré trvajú aj počas zimných mesiacov
-Férovy prístup
-Stála podpora: na telefóne
-Skúsena spoločnosť v zahraničí
-Serióznosť
-Ubytovanie zabezpečené
-Cena SZČO je na Základe dohody

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov:

Certifikát - EN ISO 9001:2015
Certifikát - EN ISO 14001:2015
Certifikát - Dôveryhodná firma 2021
Certifikát - Register solventných firiem
Certifikát - Hodnotenie najvššej dôveryhodnosti Bisnode AAA 2021
Viac na stránke : www.pasuv.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrika

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

individuálne

V dlhodobom horizonte je cieľom a primárnym zámerom spoločnosti PASUV zabezpečiť pre klientov stabilné, perspektívne a dlhotrvajúce pracovné pozície, kde môžu prezentovať svoju šikovnosť, zdatnosť a odviesť tak maximálne kvalitnú prácu.

Spoločnosť PASUV má takmer desaťročnú tradíciu na trhu práce.
Patríme k stabilným firmám, ktoré sa špecializujú na oblasť stavebníctva a inštalačných prác. Od roku 2013 poskytujeme svoje služby na Slovensku a v zahraničí, pričom sa sústredíme najmä na Nemecko.

Certifikát - Hodnotenioe najvššej dôveryhodnosti Bisnode AAA 2021

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4739697  Datum zveřejnění: 12.1.2024