Reagujte bez životopisu

Paul Logistik GmbH se sídlem v Drážďanech, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici řidič pro rozvoz zboží 3,5 T a řidič pro rozvoz zboží 7,5 T

Paul Logistik GmbH

Místo práce
Sporbitzer Ring 4, 01259 Dresden, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsícTrinkgeld ca. 100-200EUR/Mesicne

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Proč právě k nám?
- Německá smlouva
- 4 týdny placené dovolené
- Pracovní doba po-pá, 1-2x do měsíce práce v sobotu (s náhradním volnem)
- Moderní a nová auta
- Pravidelná výplata bez zpoždění
- Dobré platové podmínky
- Placené přesčasy
- Diety, tringeld
- Možnost dojíždět z ČR
- Na dispečinku i mezi řidiči máme české kolegy
- Na pozici ŘIDIČ PRO ROZVOZ ZBOŽÍ 7,5 T není podmínkou německý jazyk

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mesicni prispevek 44EUR na pohonne hmoty

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B, C

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Paul Logistik se zabyva jiz od roku 1990 transportem do CZ/AT/DE.

Predevsim se specialiuzujeme a spadame pod firmu HERMES 2-Mann-Handling transportem bileho a velkeho zbozi (lednicek,mycek,gaucu,skrini)

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4071052  Datum zveřejnění: 29.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc