Řidič 3,5t / Řidič 7,5t

Paul Logistik GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
14 EUR/hod.- Dýška od zákazníků v individuálním rozmezí (průměrně 200,00 - 300,00€ měsíčně) - Proplacené přesčasové hodiny - Denní diety (při min. 8h pracovní době) 14,00€ netto - Po 3 měsících příspěvek na dojíždění formou tankovací karty ve výši 50,00€ / měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- Rozvoz nábytku a bílého zboží 3,5t nebo 7,5t skříňovou dodávkou v týmu 2 lidí
- Vynesení na místo určené zákazníkem a dle přání zákazníka vybalení zboží
- Plnění servisů (připojování a vestavování spotřebičů, jednoduché montáže nábytku)

Co můžete očekávat:

- Pracovní smlouva s Německým zaměstnavatelem
- 4 týdny placené dovolené
- Placené přesčasy
- Pravidelná výplata
- Pracovní doba od pondělí do pátku, práce v sobotu s náhradním dnem volna dle domluvy v následujícím týdnu
- Denní návrat domů
- Čeští kolegové mezi řidiči a na podpoře v kancelářích

Co očekáváme my:

- Zkušenost s řízením skříňové dodávky
- Platnou kartu řidiče (i pro řidiče 3,5t, možnost zařídit před nástupem)
- Základní znalosti NJ pro komunikaci u zákazníků
- U řidičů 7,5t dodávek není NJ zásadní požadavek!
- Ochota učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Příspěvek na pohonné hmoty
- Diety
- Dýška od zákazníků
- Možnost školení a rozšíření kvalifikace

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B, C

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Paul Logistik se zabyva jiz od roku 1990 transportem do CZ/AT/DE.

Predevsim se specialiuzujeme a spadame pod firmu HERMES 2-Mann-Handling transportem bileho a velkeho zbozi (lednicek,mycek,gaucu,skrini)

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4505351  Datum zveřejnění: 26.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.