Obchodní zástupce

PAWBOL CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
srpen 2021
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Navazování spolupráce se zákazníky a budování dlouhodobých vztahů
• Péče o stávající zákazníky
• Plánování, monitorování, realizace planu prodeje
• Celková realizace prodejního procesu
• Výjezdy na služební cesty
• Úzká spolupráce s ostatními útvary společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v moderní, mezinárodní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti
• Spolupráce na základě pracovní smlouvy
• Výše výplaty v závislosti na angažovanosti a výsledcích prodeje
• Nezbytné pracovní nástroje
• Možnost zvyšování kvalifikace a profesního rozvoje.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost fungovat samostatně a dobře si organizovat práci
• Zaměření na úkoly, komunikativnost, analytické myšlení a vysoká úroveň mezilidských schopností
• Zkušenost na podobné pozici je výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost PAWBOL CZ s.r.o. je dceřinou společností tradičního výrobce elektroinstalačního materiálu společnosti Pawbol Sp. z o.o.. Cílem společnosti je usilovat o synergické využití bohatých zkušeností obou
firem z více než 15-ti letého působení v oboru.
Široká nabídka kvalitních produktů, rychlý servis a znalost prostředí dává firmě konkurenční výhodu v podobě správného
odhadu přání a potřeb zákazníka se schopností tyto požadavky co nejefektivněji uspokojit.
Naše silné stránky
 moderní stroje
 široký sortiment naši nabídky
 vysoká kvalita výrobků
 konkurenční ceny
 rychlá reakce na požadavky našich zákazníků
 termín dodání
 profesionální a zkušený manažerský tým
ID: 4117807  Datum zveřejnění: 7.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc