Reagujte bez životopisu

Junior programátor(ka)

PC HELP, a.s.

Místo práce
Třebíč, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj aplikací pro státní správu, vývoj podnikových a personálních informačních systémů a systémů pro e-commerci. K vývoji používáme Visual Basic, ASP.NET, C#, Delphi, Python, PHP, JavaScript.
Tato práce vyžaduje neustálé vzdělávání, seznamování se s novými postupy, nápaditý přístup ale také odpovědnost, disciplinovanost a týmovou spolupráci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní pracovní doba, občas i home office, výběr ze systému zaměstnaneckých výhod, k práci poskytneme notebook, telefon a i něco k občerstvení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

informační technologie

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Programování by mělo uchazeče bavit, rád by se měl učit nové věci a být inovativní. Hledáme primárně někoho s vysokou školou, ale ani šikovného člověka se střední školou a zkušeností v oboru nezavrhneme.
Znalost angličtiny nemusí být aktivní, postačí porozumět technickému textu. Výhodou budou základní schopnosti návrhu webových aplikací, návrhu nebo úprav datových modelů, případně metodik vývoje.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na trhu s informačními technologiemi působíme již více než 20 let a zaměřujeme se na vývoj a implementaci softwarových řešení pro podnikovou sféru a veřejnou správu. Naše vývojové týmy jsou připraveny na vývoj zakázkových aplikací.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3785332  Datum zveřejnění: 15.5.2020