Asistentka prodeje příslušenství k MT na prodejně Expresopravy - Centrum Černý Most, Praha

PCexpres CZ, s.r.o.

Místo práce
Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 25 000 CZK + bonusy z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha zákazníků na prodejně v obchodním centru Černý most v Praze.
- prodej příslušenství pro mobilní telefony a tablety, obaly, kryty, nabíječky, kabely, atd ...
- příjem zákazníků na servis
- práce s registrační pokladnou
- udržování čistoty a pořádku na prodejně
- upřednostníme upovídané holky, ochotné prodávat a s pozitivním vztahem k zákazníkům

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní platové ohodnocení v daném odvětví + motivační ohodnocení dle šikovnosti

Informace o náboru

V případě, že Vás nabídka zaujala, a rádi byste se dostali do týmu mladých a perspektivních zaměstnanců Expresoprav, proveďte následující:
- Sepište nám do mailu jaké máte zkušenosti s prodejem
- Uchazeči, kteří spolu s životopisem pošlou i motivační dopis a fotku, budou upřednostněni.
- Napište motivační dopis, který nás motivuje k osobnímu pohovoru právě s Vámi
- Kontaktováni budou pouze vybraní uchazeči.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče:

- prodejní a komunikační schopnosti
- příjemné vystupování,
- časová flexibilita,
- kladný vztah k obchodu,
- odpovědnost, důslednost, spolehlivost, samostatnost,
- znalost práce s pokladnou výhodou (zaučime)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nejkvalitnější pozáruční servis počítačů, notebooků, smartphonů, tabletů, LCD TV, fotoaparátů a příslušenství pro mobilní telefony s 11-ti letou historií v Čechach a na Slovensku. Jasným cílem je spokojený zákazník a neustálá progresivita. Náš tím tvoří mladý a dynamický kolektiv.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3280386  Datum zveřejnění: 8.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 25 000 CZK + bonusy z prodeje