Technik Smartphonů a tabletů - OC Breda & Weinstein, Opava

PCexpres CZ, s.r.o.

Místo práce
U Fortny 49/10, Město, 746 01 Opava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 35 000 Kč/měsíc26 000 - 30 000 CZK + bonusy dle šikovnosti technika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Servisní technik smartphonů, tabletů a notebooků na pobočce OC Breda & Weinstein, Opava. Oprava iPhone, Samsung, Sony a iPad zařízení. Servis iOS a Android operačních systémů, preflashovanie, customy rom, rooting apod. Prodej příslušenství k smartphonem. Vše potřebné k servisovaní zmíněných zařízení technika zaučime. Nutná výborná komunikativnost a technická zručnost. Uchazeči, kteří spolu s životopisem pošlou i motivační dopis budou upřednostněni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nadstandardní platové ohodnocení v daném odvětví
- motivační ohodnocení dle šikovnosti technika
- teambuilding akce
- zaměstnanecké slevy

Informace o náboru

V případě, že Vás nabídka zaujala, a rádi byste se dostali do týmu mladých a perspektivních špičkových techniků Expresoprav, proveďte následující:
- Opište nám do mailu jaké zkušenosti máte se servisem jmenovaných zařízení (popřípadě se pochlubte jailbreak, rootovaním, apod)
- Uchazeči, kteří spolu s životopisem pošlou i motivační dopis budou upřednostněni.
- Napište motivační dopis, který nás motivuje k osobnímu pohovoru právě s Vámi
- Kontaktováni budou pouze vybraní uchazeči.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče:

- Technická zručnost
- Výhodou zkušenosti se servisem mobilních telefonů a tabletů
- Výhodou POKROČILÁ znalost softwarů v mobilních zařízeních iOS, Android
- Výhodou zkušenost se servisem notebooků (výměna HDD, RAM, výměna LCD panelu, čištění od prachu, atd ...)
- Komunikativnost
- Samostatnost
- Flexibilita
- Schopnost a ochota se učit novým věcem
- Technik bude zaškolený
- Zákaznická orientace, schopnost jednat s koncovým uživatelem
- Organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, 100% odvedená práce
- Výborné komunikační schopnosti, obchodní duch
- Zájem o dlouhodobou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nejkvalitnější pozáruční servis počítačů, notebooků, smartphonů, tabletů, LCD TV, fotoaparátů a příslušenství pro mobilní telefony s 11-ti letou historií v Čechach a na Slovensku. Jasným cílem je spokojený zákazník a neustálá progresivita. Náš tím tvoří mladý a dynamický kolektiv.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3650931  Datum zveřejnění: 24.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 - 35 000 Kč/měsíc26 000 - 30 000 CZK + bonusy dle šikovnosti technika