Reagujte bez životopisu

Klinický psycholog v Centru duševního zdraví

Péče o duševní zdraví, z.s.

Místo práce
Pardubice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici klinického psychologa v CDZ v Pardubicích / Chrudimi/ Hradci Králové
Náplň práce:
- Práce klinického psychologa v týmu Centra duševního zdraví – komunitní tým po vzoru anglických či holandských týmů moderní psychiatrické péče. Cílovou skupinou CDZ jsou lidé s onemocněním ze skupiny SMI (viz výše) nad 18 let.
- Práce v muldisciplinárním týmu ambulantní formou a v přirozeném prostředí klientů služeb.
- Individuální i skupinová práce, práce s okolím klientů a podpora svépomocných aktivit.
- Vedení kolegů psychologů v jejich specializačním vzdělávání.
- Práce v jednosměnném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme?
- Netradiční práci plnou nových výzev a způsobů práce
- Odpovídající platové ohodnocení.
- Podporu systémem konzultací a externí supervize.
- Zázemí jedinečné organizace s otevřenou a kreativní firemní kulturou.
- Služební mobil, PC.
- Pracovní dobu formou pružného pracovního týdne.
- 6 týdnů dovolené

Informace o náboru

Možnost pracovat jak na plný, tak na částečný úvazek - výše úvazku dle domluvy

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ukončené magisterské studium oboru psychologie a atestace v oboru klinická psychologie.

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Způsobilost pro samostatnou práci klinického psychologa.
- Psychickou odolnost a dobré komunikační dovednosti.
- Schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům.
- Schopnost pracovat v týmu.
- Bezúhonnost.
- Uživatelská znalost práce s počítačem.
- Uvítáme řidičský průkaz skupiny B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nezisková organizace s pětadvacetiletou tradicí v pomoci lidem s duševním onemocněním a jejich rodinám. Poskytuje sociální a zdravotní služby na Pardubicku, Královéhradecku, Chrudimsku, Jičínsku, Rychnovsku, Orlickoústecku a Náchodsku. Organizuje akreditované vzdělávací kurzy nejen pro pracovníky v pomáhajících profesích. Pořádá osvětové a kulturní akce na podporu společenského povědomí o životě lidí s duševním onemocněním. Pobočný spolek Výměník podporuje lidi se zdravotním handicapem v návratu na běžný trh práce a nabízí pracovní uplatnění v chráněné kavárně, dílnách a obchodu.
Více informací naleznete na webových stránkách organizace www.pdz.cz

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3952845  Datum zveřejnění: 17.8.2020