POKLADNÍ

U Peek & Cloppenburg spojujeme mnohé, co byste možná ani nečekali: Nejen, že obchodujeme s módou, ale zajištujeme si od designu a výroby našich vlastních značek až k prezentaci zboží všechno sami. Ve 119 obchodních domech P&C a na našich podnikových centrálách v Düsseldorfu a ve Vídni ze sebe našich 17.800 zaměstnanců nejrůznějších specializací vydává to nejlepší – a to pro trhy v 15 zemích. Proto u nás můžete čekat především rozmanitost a také nové osobní výzvy.

Naše expanze pokračuje na podzim 2017 otevřením nového obchodu o ploše 4.028 m² v Praze v nákupním centru Chodov. Dnešním dnem se můžete začít ucházet o následující pracovní příležitost: Pokladní, plný nebo částečný úvazek

Máte vzdělání obchodního nebo ekonomického směru. V ideálním připadě již máte zkušenosti z této oblasti. Baví Vás soustředěná a přesná práce s čísly.

Mimo to se vyznačujete přátelským vystupováním, orientací na zákazníka, pozorností a snahou pomoci. S Vaší angažovaností a týmovým duchem přispíváte ke společnému úspěchu. Znalost německého nebo anglického jazyka je výhodou.

Staňte se součástí úspěšného rozvoje mezinárodního módního podniku a profitujte z dlouholeté stability této renomované společnosti!

Nabízíme Vám program zapracování připravený na míru, v oblasti teorie i praxe, který Vás optimálně připraví na Vaše nové úkoly a zajistí Vám v našem podniku úspěšný start.

Vzbudili jsme Váš zájem?
Tak nám zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem: hk379@peek-cloppenburg.cz

Nebo poštou na:
Peek & Cloppenburg S.R.O., Lucie Kapustova
Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11


Poslat společnosti životopis
ID: 3156775   Datum zveřejnění: 10.8.2017