Zaměstnanec v oblasti interní pobočkové logistiky

Peek & Cloppenburg s.r.o.

Centrum Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11-Chodov, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
od této chvíle

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve společnosti Peek & Cloppenburg propojujeme mnohé, co není tak úplně samozřejmé: Módu nejen prodáváme, ale od navrhování a výroby vlastních značek až po prezentaci zboží zajišťujeme vše sami. Ve 140 obchodních domech P&C a našich firemních centrálách v Düsseldorfu a ve Vídni ze sebe vydává téměř 16.000 zaměstnanců z nejrůznějších oborů denně to nejlepší – to vše pro trhy v 15 zemích. V naší společnosti tedy můžete očekávat neobyčejně rozmanité úkoly a jistě také nové osobní výzvy.

CO VÁS ČEKÁ
• Příjem a označování zboží
• Přípravné práce pro podporu prodeje
• Podpora při pracích spojených s přestavbami oddělení
• Koordinace s prodejním týmem
• Po intenzivním zaškolení samostatná práce s naším interním systémem hospodaření se zbožím
• Inventurní činnosti a zlevňování zboží

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
• Výraznou orientaci na servis a smysl pro zodpovědnost
• Důkladný a strukturovaný způsob práce
• Vysoké pracovní nasazení a schopnost zapojení se do kolektivu
• Flexibilita a odolnost při zátěži
• Výborné znalosti práce na PC

CO NABÍZÍME
• Dynamické pracovní prostředí, pro něž je charakteristická týmová orientace a vlastní odpovědnost
• Jistotu tradičního rodinného podniku
• Individuální plánování profesního růstu
• Celou řadu možností rozvoje
• Zaměstnanecká sleva v prodejnách P&C

UMÍSTĚNÍ Praha Centrum Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha │ ZAMĚSTNÁNÍ částečný úvazek │KONTAKTNÍ OSOBU General Sales Manager│ KONTAKT [email protected]

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jméno Peek & Cloppenburg je již více než jedno století symbolem kompetence v oblasti módy, podnikatelské inovace a mezinárodního růstu. Z rodinného podniku se stala mezinárodní značka s obchodními domy s módou v 15 zemích. S exkluzivním portfoliem rozmanité módy se řadíme k předním firmám v evropském maloobchodu s oděvy a nabízíme mnoho zajímavých kariérních možností v dynamickém prostředí.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3855267  Datum zveřejnění: 27.1.2020