Reagujte bez životopisu

Technik oprav notebooků - nástupní bonus 10.000,-

PEGATRON

Místo práce
Na Rovince 862, Ostrava-Hrabová, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsíc- příspěvek na firemní stravování - finanční příspěvek na dopravu, docházku a praní pracovního oděvu - měsíční výkonnostní bonusy - nástupní bonus 10.000,- (5.000,- bude vyplaceno po zkušební době a dalších 5.000,- po 6ti odpracovaných měsících)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Vaší práce?

- analýza opravovaného produktu
- nalezení a oprava závady
- otestování funkčnosti produktu po provedení opravy
- provedení záznamu o opravě do interního systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme zaškolení na konkrétních produktech

- práci v sedě, v čistém a klimatizovaném prostředí

- příplatky za víkendové směny, svátky

- příspěvek na firemní stravování

- dovolená navíc dle odpracovaných let

- finanční příspěvek na dopravu, docházku a praní pracovního oděvu

- měsíční výkonnostní bonusy

- sportovní karta Multisport za zvýhodněnou cenu

- příspěvek na penzijní připojištění

- nástupní bonus 10.000,- (5.000,- bude vyplaceno po zkušební době a dalších 5.000,- po 6ti odpracovaných měsících)

Informace o náboru

nástup možný každý pátek

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.3.2021 (zbývá ještě 162 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnické nebo IT zaměření je výhodou, ale ne nutné)
- komunikativnost, samostatnost, schopnost aktivní spolupráce v rámci kolektivu
- orientace v počítačové technice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PEGATRON Czech s.r.o. je součástí PEGATRON corporation se sídlem v Taipei na Taiwanu. Naše firma patří mezi světovou špičku společností zabývajícími se informačními technologiemi a je známá svými technologickými inovacemi, kvalitou svých výrobků, závazky a odpovědností k životnímu prostředí a budováním vzájemně prospěšných vztahů se svými zákazníky po celém světě.
PEGATRON Czech s.r.o. se zaměřuje zejména na servisní činnost pro širokopásmová zařízení, mobilní telefony a výpočetní techniku.

Adresa společnosti

PEGATRON
Na Rovince 862
72000 Ostrava-Hrabová

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3983090  Datum zveřejnění: 7.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc