Produktový travel specialista s českým jazykem

pelicantravel.com s.r.o

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 Kč/měsíc+ variabilní odměny. Nástupní mzda může být vyšší v závislosti na rozsahu splnění požadavků (vzdělání, jazykové znalosti, požadovaná praxe, osobnostní předpoklady a zručnosti).

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?
Pokud jsi nadšenec do cestování, sleduješ všechno o dění v cestovním ruchu, letenkách či destinacích a s radostí rozdáváš své cestovatelské zkušenosti dál, pomáháš svým kamarádům s organizováním výletů a dovolených a chtěl by ses rozdávání zkušeností věnovat i profesionálně, tak hledáme právě tebe. A pokud tě k tomu těší, když dokážeš druhým dobře poradit a navrhnout cestovatelská dobrodružství, pokud máš rád cestování i prstem po mapě, rád komunikuješ s lidmi, rád studuješ informace o zemích, městech, hotelech a plážích, bude tato práce „to pravé ořechové“ i pro tebe.

Co bude zahrnovat tvoje každodenní mise:
- budeš vytvářet nové pobyty a zájezdy pro české cestovatele a přitom se starat i o již existující balíčky dovolených,
- nesmíš zapomenout, že vytvořené cestovatelské nabídky je třeba pravidelně sledovat a taktéž vyhodnocovat jejich úspěšnost a prodejnost,
- spolu s oddělením zákaznického servisu se budeš starat o naplnění požadavků klientů a pomáhat jim při řešení případných stížností a reklamací,
- čeká tě taktéž copywriterská práce – budeš připravovat cestovatelské nabídky pro blog Pelipecky,
- tvojí úlohou také bude sledovat interní systémy, jestli se někde neobjevili bugy nebo jestli v cestovatelských nabídkách nemáme chyby,
- jako produktový travel specialista budeš koordinovat spolupráce s českými travel partnery a oslovovat potenciální domácí i zahraniční dodavatele.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Být součástí Pelikánu se vyplatí i z těchto důvodů:
- pokud ti v těle koluje krev cestovatele, určitě oceníš slevy na letenky, dovolené a jiné pelikánské firemní produkty,
- MultiSport karta ti pomůže k vyplavení endorfinů, ale taktéž si díky ní můžeš dopřát relax,
- nabídneme ti různé druhy vzdělávání, a pokud jsi šikovný a ambiciózní, tak i odborný a kariérní růst,
- budou tě čekat nezapomenutelné teambuildingy a různé eventy,
- práci můžeš vykonávat i ze svého domova v České republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

cestovný ruch - výhodou, nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

pracovná skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Určitě nám napiš, pokud:
- nedokážeš bez cestování (aspoň prstem na mapě) vydržet ani jeden den,
- rád pomáháš a těší tě, když někomu uděláš radost,
- se nebojíš internetu, počítačů a rozšiřování vědomostí o destinacích, hotelech, plážích,
- přistupuješ k práci proaktivně,
- jsi komunikačně a organizačně zdatný,
- i ty zastáváš proklienstký přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme otevřená a svobodná firma, která se dlouhodobě řídí a staví na hodnotách – TVOŘÍME – SPOLEČNĚ – S ÚSMĚVEM – POŘÁDNĚ – INOVATIVNĚ – SLUŠNĚ. Cestování je naše vášeň a to, co nás všechny spojuje. Jsme tým mladých, tvořivých a přátelských nadšenců, kteří neustále hledají nové možnosti, jak dělat věci ještě lépe. Pro každého zákazníka jsme tu vždy na 100 %, s nabídkou toho nejlepšího, co na trhu máme. Nejlepší odměnou jsou pro nás spokojení zákazníci.

Práce, v níž vidíme smysl, nás skutečně baví a není to jen klišé. Vždyť ne nadarmo se pyšníme titulem nejlepšího okřídleného šéfa na trhu. ;) Navzájem si pomáháme, máme dostatek prostoru na rozvoj a nové nápady jsou více než vítány.
A když přijde chvíle, kdy si potřebujeme vyčistit hlavu, zahrajeme si ping pong nebo jen tak odpočíváme v tuli vacích u hudby nebo s bedekry v ruce. Být v našem týmu se zkrátka vyplatí, a to nejen kvůli slevám na letenky, ubytování a jiným výhodám vyplývajícím z práce v cestovním ruchu.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4148242  Datum zveřejnění: 24.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc