Sales Specialist

pelicantravel.com s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 000 Kč/měsíc(V závislosti na tvých zkušenostech a dovednostech. Další složkou bude motivační variabilní část odvíjející se od tvých prodejních výsledků.)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká tě svět cestování?
Miluješ cestování a rád/a se o své cestovatelské zážitky a zkušenosti podělíš i s ostatními?
Vyhledáváš příležitosti komunikovat o zajímavých tématech ze světa cestování i v cizím jazyce?
Staň se součástí nově vznikajícího diverzního týmu v Česku s mezinárodní působností a načerpej tak zkušenosti silné značky se zvučným jménem v cestovatelském světě.
Dáme ti příležitost splnit si svůj sen.

Místo práce Ostrava nebo Olomouc. Pokud jsi z jiné lokality, můžeme se domluvit i na práci z domu.

Co budeš mít na starosti?

- Zaměříš se na identifikaci potřeb klientů
- Budeš kontaktovat potenciální a stávající klienty za účelem konzultativního prodeje a prodiskutování cestovních plánů podle preferencí klienta (No cold calling)
- Budeš prodávat široké portfolio služeb cestovního ruchu od dopravy přes ubytování, pojištění, výlety až po různé aktivity
- Díky svým znalostem budeš moci poradit klientům s výběrem destinace a poskytnout informace o reáliích vybraných destinací
- Rovněž se budeš podílet na plnění individuálních a týmových cílů
- Počítáme s tvojí aktivní účastí na trénincích a workshopech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Být součástí Pelikána je radost, a to i pro tyto důvody:

- Pokud ti v těle koluje krev cestovatele, určitě oceníš parádní slevy na letenky, dovolené a jiné pelikánské firemní produkty
- Multisport karta ti pomůže k vyplavení endorfinů, ale také si díky ní můžeš dopřát relax
- Nabídneme ti různé druhy vzdělávání, a pokud jsi šikovný/á a ambiciózní, tak i odborný a kariérní růst
- Budou tě čekat nezapomenutelné teambuildingy a různé eventy
- No dress code – aby ses celý den cítil/a pohodlně

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Silně interpersonální dovednosti a prodejní zkušenosti jsou pro tebe přirozené
- Komunikaci zvládáš excelentně jak verbálně, tak písemně
- Jsi schopen/a porozumět klientským požadavkům a prodat jim tak nejvhodnější produkt
- Máš zkušenost s prodejem pojištění nebo služeb
- Ovládáš práci v IT systémech
- Nezbytností je čeština a angličtina
- Vítáme znalost maďarštiny nebo polštiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme otevřená a svobodná firma, která se dlouhodobě řídí a staví na hodnotách – TVOŘÍME – SPOLEČNĚ – S ÚSMĚVEM – POŘÁDNĚ – INOVATIVNĚ – SLUŠNĚ. Cestování je naše vášeň a to, co nás všechny spojuje. Jsme tým mladých, tvůrčích a přátelských nadšenců, kteří neustále hledají nové možnosti, jak věci udělat ještě lépe. Pro každého zákazníka jsme tu vždy na 100 % s nabídkou toho nejlepšího, co na trhu máme. Nejlepší odměnou jsou tak pro nás právě spokojení zákazníci.
Všichni společně si navzájem pomáháme, máme dostatek prostoru pro rozvoj a nové nápady jsou více než vítány. Být v našem týmu se jednoduše vyplatí, a to nejen kvůli slevám na letenky, ubytování a jiným výhodám vyplývajícím z práce v cestovním ruchu.
ID: 4238487  Datum zveřejnění: 14.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc