Zástupce vedoucího prodejny - Praha

Penny Market s.r.o.

Místo práce
Počernická 257, 250 73 Radonice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25200

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nikdy se nebudete nudit, každý den přinese pro vás a vaše kolegy něco nového!

• budete odpovědná/ý za svěřenou prodejnu v době nepřítomnosti vedoucí/ho prodejny,
• objednáte zboží a zajistíte jeho správné umístění na prodejně,
• zodpovídáte za kvalitu a čerstvost zboží pro naše zákazníky,
• budete se podílet na zaškolení nových kolegů,
• budete obsluhovat zákazníky na pokladně a často s nimi komunikovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pracovní poměr na dobu neurčitou,
• kvartální odměny dle dosažených výsledků,
• 25 dnů dovolené (5 dnů navíc již od nástupu),
• stravenky v hodnotě 65,- Kč,
• nadstandardní příplatek 30% za práci v neděli,
• příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
• vánoční poukázky v hodnotě 1800,- Kč.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vstřícné a příjemné chování k zákazníkům i zaměstnancům,
• schopnost vést a motivovat tým,
• rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků,
• spolehlivost a zodpovědnost,
• základní znalost práce na PC,
• SŠ vzdělání (maturita/výuční list),
Vše ostatní vás v rámci zaškolení naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Penny Market je na českém trhu již 20 let. Díky nejširší síti s více než 380 prodejnami můžete pracovat v blízkosti vašeho domova i vy. Staňte se součástí našeho týmu a pojďte s námi prodávat hezky česky.
ID: 3216146  Datum zveřejnění: 16.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25200