Logo PEON TSL s.r.o.

Obchodní zástupce pro velkoobchod - zavedený region v čechách

PEON TSL s.r.o.

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícbonusy za nové zákazníky, provize z každé objednávky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká firma obchodující se zdravotní obuví a do našeho týmu hledáme obchodního zástupce pro zavedený a fungující region v Čechách. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr i spolupráci na IČO.

Náplň práce obchoďáka PEON

Tvojí prací budepředstavení nové kolekce (každý měsíc)a objednávky obuvi našim velkoobchodním partnerům - lékárnám, prodejnám obuvi a zdravotnických potřeb. Mámestávající síť obchodních partnerů,obchodní návštěvy u nich budou tvořit většinu tvojí pracovní náplně. Součástí tvé práce bude i oslovování nových zákazníků. Dostaneš na starostiregion středních Čech, jižních Čech, Plzeňska a Karlovarska. Jezdíš jen s kufrem se vzorky, neděláme přímý prodej!

Mámepropracovaný systém prodeje- objednávky zadáváš do tabletu, zákazníci mají k dispozici velkoobchodní eshop ze kterého dostáváš provize, samozřejmostí jsou katalogy a marketingová podpora prodeje. Máme zázemí telefonistek na centrále, které jsou zákazníkům každý den k dispozici.

Co požadujeme?

Řidičák na auto a pozitivní postoj k řízení, bez toho se neobejdeš.

Většina našich obchodníků jsou muži, práce je ale vhodná i pro ženy. Jsi pracovitý, energický, loajální firmě?Máš chuť věnovat se práci na plno každý den?Máš alespoň nějaké zkušenost s prodejem? Pak hledáme tebe! Obor ani vzdělání není důležité, hlavní je chtít.

Proč pracovat u nás?
Nabízíme zázemí rostoucí společnosti s propracovaným systémem prodeje.Manažer obchodního týmu tě osobně zaškolí přímo v terénu a bude tu pro tebe k dispozici.

Tvojevýplata nemá žádný strop, dostáváš provize z každé objednávky a bonusy za nové zákazníky.Navíc dostanešregion se zhruba 70 aktivními zákazníky,takže máš jistotu prodeje každý měsíc.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jako zaměstnanec nebo na IČO?

Můžeš si vybrat! Jako zaměstnanec můžeš mítslužební auto, telefon, tableta placený budeš fixní mzdou + 1-2% z uzavřených objednávek. Reálně se tvoje výplata bude pohybovatkolem 25 až 45 tisíc čistého.

Obchodník na IČO od nás dostane taky tablet pro uzavírání objednávek a služební telefon. Provizovaný budeš z uzavřených objednávek provizí 5-7%. Reálně se tvoje výplata bude pohybovatod 40 do 80 tisíc.

Region, který dostaneš na starosti je náš nejmladší region. Je tu tedy velký potenciál růstu a získávání nových velkoobchodních zákazníků. Více zákazníků=vyšší provize.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme výrobce a velkoobchodní prodejce zdravotní obuvi značky PEON. Nabízíme zákazníkům kvalitně zpracovanou zdravotní obuv z české a evropské produkce.

Kontakt

ID: 4796064  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc