Mzdová účetní s komunikativní NJ (časově nenáročná práce)

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Strašnice, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledá pro svého významného klienta, předního výrobce v oblasti koupelnového a sanitárního vybavení, vhodnou osobnost na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ S KOMUNIKATIVNÍ NJ (ČASOVĚ NENÁROČNÁ PRÁCE)

Náplň práce:

Zodpovědnost za zpracování mezd dle podkladů od vedoucích oddělení
Komunikace s úřady (pojišťovny, ČSSZ, FÚ atd.)
Roční zúčtování daní všech zaměstnanců
Zpracování daňových přiznání německým zaměstnanců a jednatelům
Kompletní roční závěrka mzdového účetnictví
Zpracování smluv, dodatků, mzdových výměrů, ukončujících dokladů
Nábor nových zaměstnanců vč. inzerce či spolupráce s personální agenturou
Zajištění agendy spojené s přijetím nového zaměstnance

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

Zaměstnání v příjemném prostředí nadnárodní společnosti
Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
Práce v týmu 4 účetních
WorkLife balance !!!
5 týdnů dovolené
Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
Jazyková výuka v rámci pracovní doby, vlastní jídelna
Pracoviště: Praha 10

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis v německém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte pana Arnošta Schmidta na adrese [email protected] nebo na telefonu 606 769 666.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se informacemi o nakládání s osobními údaji na webových stránkách: www.peopleconsulting.cz/sluzby-uchazecum/ochrana-osobnich-udaju-gdpr.

Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte nám tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu. Pokud nám souhlas neudělíte, nemůžeme Vám nabízet jiné vhodné a Vašemu profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme. Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.
Váš tým PeopleConsulting

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Přední výrobce v oblasti koupelnového a sanitárního vybavení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš klient požaduje:

SŠ/VŠ vzdělání
Komunikativní úroveň německého jazyka PODMÍNKOU (denní komunikace s nadřízenými v NJ)
Praxe na pozici mzdové účetní minimálně 2 roky PODMÍNKOU, delší praxe velkou výhodou
Samostatnostě zaměřenou osobnost, spolehlivost, přesnost, důslednost
Znalost účetního OKbase výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“