Senior Key Account Manager

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 12letou historií na českém trhu a pro svého významného klienta, špičkovou firmu v oblasti IT, hledáme vhodnou osobnost na pozici:

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER

Náplň Vaší práce:
- Akviziční činnost a Business Development
- Udržování kontaktů s klienty
- Porozumění potřebám klientů a schopnost poradit klientovi
- Spolupráce na přípravě nabídek, vedení obchodních jednání, příprava návrhů smluv a marketingu
- Komunikace s presales odd. a asistentkou, kteří Vás budou podporovat s nabídkami a technickým řešením
- Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadavky:

- Zkušenosti v obchodní sféře z oblasti IT min. 2 roky v jedné společnosti podmínkou
- Komunikativní znalost anglického jazyka a plynulá znalost českého jazyka podmínkou
- Aktivní řidič(ka) podmínkou
- Prokazatelné pozitivní obchodní výsledky podmínkou
- Schopnost si klienty aktivně najít a dotáhnout business
- Obchodní duch - nadšení pro obchod - drive
- Proaktivní, zodpovědná osobnost, která má velmi dobré vyjadřovací schopnosti, sebemotivaci a vše, co má mít dravý obchodník:-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

- Inspirující pracovní prostředí významné společnosti v oblasti IT včetně velmi kvalitního managementu s lidským přístupem (politika otevřených dveří)
- Flexibilitu, prostor pro rozvoj Vašeho potenciálu
- Výborné platové podmínky zahrnující motivační bonusový systém
- Služební automobil i k soukromým účelům
- Dovolená navíc, dny zdravotního volna a mnoho dalších benefitů
- Skvělá dopravní dostupnost - přímo u metra na Praze 4
- Velmi přátelská firemní kultura s důrazem na týmovou spolupráci
- Krásné pracovní prostředí v moderním prostoru

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis společně s Vašimi prokázanými výsledky. Případně se zaregistrujte zdarma přímo do naší databáze na adrese: www.peopleconsulting.cz. S Vašimi údaji bude nakládáno vždy důvěrně!