Senior team leader oddělení vývoje a výzkumu - R&D automotive

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledá DYNAMICKOU OSOBNOST s PROAKTIVNÍM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost z oblasti výzkumu a vývoje automotive.

Zajímáte se o vývoj a inovace v AUTOMOTIVE průmyslu? Máte skvělé vyjadřovací, manažerské schopnosti a zkušenost s vedením menšího týmu lidí? Nebojíte se výzev a hledání řešení je Vám blízké? Tak právě VY můžete získat pozici:

TEAM LEADER ODDĚLENÍ VÝVOJE A VÝZKUMU - R&D AUTOMOTIVE

Popis pozice / Náplň práce:

Zodpovědnost za vedení, výsledky a cíle R&D oddělení (15-30 lidí)
Zodpovědnost za dodržování rozpočtu oddělení a plnění obchodních plánů
Nastavení strategie oddělení
Nábor, podpora, vedení, hodnocení, rozvoj a motivování svého týmu
Monitorování technologických trendů a podílení se na technologické strategii společnosti
Zodpovědnost za vyjednávání s kontraktory a dodavateli
Minimalizování rizik, zajišťování zdrojů, nákladů a včasné ukončení projektu
Spolupráce na rozvoji inovativních technologií
Zodpovědnost za projekty, vedení projektových vedoucích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

Možnost aktivně se podílet na vývoji top světových produktů pro prvotřídní klientelu
Výborné finanční ohodnocení a bonusy závislé na Vašich výsledcích, každoroční platový růst
Mezinárodní prostředí ve špičkové, stabilní zahraniční společnosti
Možnost dalšího osobního i profesního růstu a rozvoje (školení, profesní i jazykové kurzy)
Perspektivní a zajímavou práci v rostoucím odvětví
Výborný a přátelský tým i management
5 týdnů dovolené, Sick Days
Flexibilní pracovní doba
Služební vůz i pro soukromé účely
Výborné zaměstnanecké benefity - velká kafeterie bonusů dle Vašeho výběru

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis v anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty. Případně se zaregistrujte zdarma přímo do naší databáze na adrese: www.peopleconsulting.cz. S Vašimi údaji bude nakládáno vždy důvěrně!

Pro případné otázky kontaktujte paní Ilonu Schmidt - telefonicky na čísle +420 731 116 153 nebo e-mailem na adrese [email protected].

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz. Zde však neinzerujeme všechny aktuální pozice. Pokud nám pošlete Vaše CV, velmi rádi s Vámi telefonicky prodiskutujeme Vaše možnosti u našeho klienta. Na pohovor poté jdete přímo k manažerovi ke klientovi. Váš životopis nikdy nezasíláme bez Vašeho souhlasu a vědomí.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se informacemi o nakládání s osobními údaji zde: https://www.peopleconsulting.cz/sluzby-uchazecum/ochrana-osobnich-udaju-gdpr.

Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte nám tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu. Pokud nám souhlas neudělíte, nemůžeme Vám nabízet jiné vhodné a Vašemu profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme. Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.
Váš tým PeopleConsulting

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Přední mezinárodní společnost z oblasti výzkumu a vývoje automotive.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš klient požaduje:

VŠ vzdělání technického zaměření
Zkušenost s vedením týmu lidí a s vedením projektů min. 2 roky
Zkušenost s nastavováním procesů a jejich implementací
Praxe ve vývoji či výzkumu electronics, SW či automotive VELKOU VÝHODOU
Velmi dobrá úroveň anglického jazyka - firemní jazyk je AJ - PODMÍNKOU, NJ jako druhý jazyk velkou výhodou
Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, obchodního ducha
Vnitřní motivovanost, lidský přístup, přirozenou osobnost
Orientace na krátkodobé i dlouhodobé cíle
Schopnost rychle porozumět problematice, vyhodnotit možnosti, a umět se rozhodnout
Řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“