.NET Developer/ SW Engineer

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost zabývající se vývojem softwaru na zakázku, datových skladů a business inteligence, vhodného experta v oblasti .NET.

.NET DEVELOPER/SW ENGENEER do více pozic SENIOR / MEDIOR / JUNIOR - TOP POZICE

Popis pozice / Náplň práce:
Programování, testování a podpora řešení SW systémů
Zpracování analýz a navrhování architektury v týmu
Vedení projektů a podpora týmu
Konzultování technických projektů s klientem

Náš klient požaduje:
VŠ technického (informační technologie) zaměření
Minimálně 1 rok zkušeností s prací na IT projektech jako programátor
Znalost C# a ASP.NET
Znalost platformy .NET
Dobrá znalost SQL a databázových systémů (Oracle a MSSQL) výhodou
Znalost WCF, Enterprise Library, LINQ výhodou
Zkušenost s vývojem SOA řešení a aplikační integrací výhodou
Znalost anglického jazyka
Plynulá komunikace v českém jazyce podmínkou
Komunikační a analytické schopnosti
Ochota pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
Flexibilní osobnost vůči zaměření projektů, týmový hráč
Zodpovědný přístup k práci

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte Vanessu Schmidt na adrese [email protected].