Project manager SW development - automotive

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Project Management + SW-development + Automotive + R+D

Zajímáte se o svět automobilů a mobility?

Máme pro Vás velmi zajímavou pozici, kde se setkáte s inovativními projekty v oblasti automotive, které mění svět mobility.

Náš klient vyvíjí inovativní technologie a služby, je světová jednička a v Praze má strategické vývojové centrum.

Na pozici projektový manager od Vás náš klient bude očekávat, že:
-Máte přehled v oblasti automotive - elektronika či vývoj nebo telekomunikace a specifika vývoje SW
-Máte zkušenosti s řízením projektů - alespoň jeden rok
-Máte zkušenosti s projektovou metodikou a s agilním řízením projektů - alespoň jeden rok
-AJ na komunikativní úrovni (B2 min.)

Co Vám nabízíme?
Stabilní a perspektivní společnost, kde budete mít možnost pracovat na náročných inovativních projektech - pomůžete měnit svět mobility
Flexibilní pracovní dobu
Možnost růstu
Výborný tým
Řadu benefitů - Cafeteria systém, Multisport, penzijní připojištění, cestovní pojištění pro celou rodinu, stravenky, atd.
Každoročně možnost nového vozu

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis.

Pro případné otázky kontaktujte Vanessu Schmidt na telefonu +420 735 547 651.