Pracovník míchárny barev - 35.000,- Kč

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Vestec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 12letou historií na českém trhu a pro svého významného klienta, společnost zabývající se službami v oblasti polygrafie, hledáme vhodnou osobnost na pozici:

SKLADNÍK/PRACOVNÍK MÍCHÁRNY BAREV

Náplň práce:

Zpracování zakázek na výrobu barev ofset, UV i vodových /manuální práce ve stoje, včetně přenášení břemen/
Automatické i ruční nadávkování komponentů
Namíchání pomocí míchacích zařízení
Nadávkování do menších balení
Kontrola kvality
Expedice do logistiky
Nárazová práce ve skladu jako skladník /max. 5 týdnů v roce/
Práce v systému SAP Business One, Excell, ColorQuaility - není problém zaškolení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

Zázemí stabilní mezinárodně působící společnosti s 250. letou historií
Příjemné pracovní prostředí v menším týmu
Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, 100kč stravenky)
Šatny, skříňky, sprcha
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce – Praha západ - VESTEC

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis, případně se zaregistrujte zdarma přímo do naší databáze na adrese: www.peopleconsulting.cz. S Vašimi údaji bude nakládáno vždy důvěrně!

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz. Zde však neinzerujeme všechny aktuální pozice.

Pokud nám pošlete Vaše CV, velmi rádi s Vámi telefonicky prodiskutujeme Vaše možnosti u našeho klienta. Na pohovor poté jdete přímo k manažerovi ke klientovi.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se s informacemi o nakládání s osobními údaji na webových stránkách společnosti: www.peopleconsulting.cz/sluzby-uchazecum/ochrana-osobnich-udaju-gdpr.
Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte nám tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu.

okud nám souhlas neudělíte, nemůžeme Vám nabízet jiné vhodné a Vašemu profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme.

Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.

Váš tým PeopleConsulting.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Společnost zabývající se službami v oblasti polygrafie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš klient požaduje:

SŠ vzdělání / výuční list
Pracovitost, důslednost a fyzickou zdatnost
Smysl pro zodpovědnost a samostatnost
Předchozí zkušenost z polygrafie - VÝHODOU
Znalost anglického jazyka - VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“