Přátelský TOP tým hledá Embeded/Firmware vývojáře pro R&D

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného vývojáře (Embedded SW), který se připojí k seniornímu týmu v oddělení výzkumu a vývoje. Náš klient je globální společnost působící téměř ve všech průmyslových odvětvích, stabilní a rostoucí.

Vývojový tým v Brně se zabývá vývojem softwaru (firmwaru) a nabízí možnost profesionálního růstu ve velmi přátelské atmosféře.

Jako C Embedded Developer budete spolupracovat na kompletním vývoji nových produktů, jako jsou průmyslové automatizační systémy, moduly IoT, inteligentní senzory a další inovativní řešení.

Čím se budete zabývat:

vyvíjet kód v jazyce C/C++ pro embedded systémy (automatizace, IoT, smart senzor)
spoluvytvářet softwarovou architekturu a její implementaci
spolupracovat s kolegy z ostatních oblastí vývoje – hardware, mechanika, projektový management, výroba

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit:

až na 33 dní dovolené a home office
bonus za nástup do společnosti ve výši 100 000 Kč
relokační bonus (stěhujete li se ze zahraničí do ČR 100 000,- Kč, stěhujete li se v rámci ČR 50 000 ,- Kč)
individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč
e-stravenky
Multi-sport kartu
výborné podmínky pro další profesní růst

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete životopis v anglickém jazyce, případně se zaregistrujte zdarma přímo do naší databáze na našich stránkách. S Vašimi údaji bude nakládáno vždy důvěrně!

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.

Váš tým PeopleConsulting

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Náš klient je globální společnost působící téměř ve všech průmyslových odvětvích, stabilní a rostoucí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Moc se na Vás těšíme, pokud:

jste již zkušený C/C++ vývojář
umíte komunikovat v AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“