Java Developer do přátelského týmu!

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 15letou historií na českém trhu a pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na zakázku, datových skladů a business inteligence, hledáme vhodného experta v oblasti Java.

JAVA DEVELOPER/SW ENGENEER do více pozic (SENIOR / MEDIOR / JUNIOR- TOP POZICE)

Popis pozice / Náplň práce:

Programování, testování a podpora řešení SW systémů
Zpracování analýz a navrhování architektury v týmu
Vedení projektů a podpora týmů
Konzultování technických projektů s klientem
Agilní vývoj a rozvoj aplikace,
Zapojení do analýzy, návrhu architektury a vedení týmů v doménové ucelené části platformy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

Pozice v přední softwarové společnosti
Zázemí špičkové IT společnosti
Zajímavé projekty v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví nebo telekomunikacích
Motivační finanční ohodnocení a odměny
Možnost rychlého pracovního růstu
Možnost profesního přesahu v oboru IT
Široká škála zaměstnaneckých benefitů – společnost výborně pečuje o své zaměstnance
Prostor pro vlastní nápady a inovace
Možnost využít svůj potenciál a kreativitu
Příjemné pracovní prostředí a podporující tým kolegů
HPP na dobu neurčitou nebo IČO v případě Vašeho zájmu

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Špičková IT společnost zabývající se vývojem softwaru na zakázku, datových skladů a business inteligence.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš klient požaduje:

VŠ technického (informační technologie) zaměření
Minimálně 1 rok zkušeností s prací na IT projektech v pozicích architekt, programátor
Pokročilá znalost programovacího jazyka Java
Pokročilá znalost platformy JEE
Znalost frameworků Spring, Spring WebFlow, JSF, GWT, Wicket, Hibernate, iBatis, ...
Dobrá znalost SQL a databázových systémů (Oracle, MSSQL, ...)
Zkušenost s vývojem SOA řešení a aplikační integrací výhodou
Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
Komunikační a analytické schopnosti
Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
Flexibilní osobnost vůči zaměření projektů, výborný týmový hráč
Zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“