Provozní ředitel ve velké mezinárodní společnosti - facility management

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
140 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledá DYNAMICKOU OSOBNOST, ZAMĚŘENOU NA VÝKON A POTENCIÁL SVÉHO TÝMU pro svého významného klienta, mezinárodní společnost z oblasti integrovaného facility managementu.

PROVOZNÍ ŘEDITEL VE VELKÉ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI

Vaše náplň práce:

Řízení Core businessu aktivit 5 divizí společnosti zabývající se integrovaným FM
Nastavení, řízení a koordinace provozních procesů v rámci organizace
Sledování a vyhodnocování efektivity provozních procesů, návrhy na zlepšení jejich koordinace v rámci organizace
Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu svých lidí v rámci svěřeného celku organizace (3.000+ podřízených)
Stanovování a plnění provozních, finančních plánů a organizační politiky v souladu se strategií organizace
Hledání a zajišťování efektivnosti hospodaření a hodnocení výkonnosti
Reprezentování organizace na jednáních s klíčovými obchodními partnery, zákazníky a dalšími subjekty
Spolupráce s ostatními celky organizace
Reporting jednateli, managementu na mezinárodní úrovni a další činnost související s pozicí v Boardu

Vaše zodpovědnosti a kompetence:
Budete zodpovědný za nastavení a sjednocení procesů a funkčnost celého provozu
Budete zodpovědný za zvýšení ziskovosti svých oddělení
Budete vést jednání uvnitř i navenek firmy (klienti, partneři) a zvládat časté stresové situace
Budete budovat, řídit, rozvíjet a motivovat svůj tým

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

Pracovat ve špičkové mezinárodní společnosti - leader trhu!
Velká míra svobody, důvěry a realizace Vašich nápadů, podílení se na utváření společnosti, za předpokladu plnění předem daných cílů
Velmi dobré finanční ohodnocení a bonusy dle KPIs
Zkušený Management s lidským přístupem, kterému budete reportovat
Seniorní a spolupracující tým kolegů i podřízených
Služební vůz a další benefity související s manažerskou pozicí

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis s Vašimi prokazatelnými úspěchy. Případně se zaregistrujte zdarma přímo do naší databáze na adrese: www.peopleconsulting.cz. S Vašimi údaji bude nakládáno vždy důvěrně!

Těším se na Vaše CV s prokazatelnými úspěchy na e-mail adrese: [email protected].

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz. Zde však neinzerujeme všechny aktuální pozice. Pokud nám pošlete Vaše CV, velmi rádi s Vámi telefonicky prodiskutujeme Vaše možnosti u našeho klienta.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se informacemi o nakládání s osobními údaji zde: https://www.peopleconsulting.cz/sluzby-uchazecum/ochrana-osobnich-udaju-gdpr.

Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte nám tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu. Pokud nám souhlas neudělíte, nemůžeme Vám nabízet jiné vhodné a Vašemu profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme. Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.

Váš tým PeopleConsulting

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost z oblasti integrovaného facility managementu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš klient požaduje:

Manažerské zkušenosti s vedením většího týmu (min. 500 lidí) v korporátním prostředí či prostředí velké společnosti (1.000+zaměstnanců), v jedné společnosti V OBLASTI SLUŽEB B2B min. 5 let - PODMÍNKOU
Špičkové manažerské dovednosti a schopnosti efektivně řídit tým (i v krizových situacích), pro který zároveň budete respektovaným partnerem
Dynamickou osobnost výkonnostně orientovanou, s prokazatelnými úspěchy a pracovní zkušeností více než 10 let - PODMÍNKOU
Osobnost, která umí nastavit procesy a má s tímto zkušenosti - PODMÍNKOU
Loajální osobnost, která působí ve společnostech dlouhodobě
Velmi kvalitní AJ PODMÍNKOU – denní komunikace s přímým nadřízeným a také zahraničním managementem
Český jazyk plynulá znalost PODMÍNKOU – komunikace uvnitř firmy
Řidičský průkaz skupina B – aktivní řidič  (cestování min. 30% času, primárně celá ČR)
VŠ vzdělání PODMÍNKOU, nejlépe technického nebo ekonomického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“