Frontend Developer - v úžasném týmu!

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 15letou historií na českém trhu a pro své významné klienty hledáme FRONTEND DEVELOPERY. Naši klienti pracují na velmi zajímavých projektech, které dávají smysl. Máme 13 klientů - pošlete CV a dle toho Vám představíme ty nejvhodnější pracovní příležitosti.

Popis pozice / Náplň práce:

Vývoj mobilních aplikací, vývoj webových aplikací či dalších oblastí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

Pozice v přední softwarové společnosti
Příjemné pracovní prostředí
Zázemí špičkové IT společnosti
Zajímavé projekty
Motivační finanční ohodnocení a odměny
Možnost rychlého pracovního růstu
Možnost profesního přesahu v oboru IT
Široká škála zaměstnaneckých benefitů – společnost výborně pečuje o své zaměstnance
Možnost Homeofficu, Remote
HPP na dobu neurčitou nebo IČO v případě Vašeho zájmu
Prostor pro vlastní nápady a inovace
Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
Možnost využít svůj potenciál a kreativitu
Příjemné pracovní prostředí a podporující tým kolegů

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na našich stránkách.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naši klienti pracují na velmi zajímavých projektech, které dávají smysl. Máme 13 klientů - pošlete CV a dle toho Vám představíme ty nejvhodnější pracovní příležitosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš klient požaduje tyto zkušenosti výhodou:

HTML, CSS a JavaScript
Angular nebo React.js, SASS (SCSS), single page application, komunikace s REST api, práce s grafickými editory (Photoshop apod.), GIT
Microsoft SQL Server
Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací, s vývojem webových aplikací či dalších oblastí
Znalost programovacího jazyka JavaScriptu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“