SW Test Engineer

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staň se SW Test Engineerem!

Práce snů – máš zkušenosti s testování?
Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 15letou historií na českém trhu. Hledáme pro svého významného klienta zkušené osobnosti, které :
- Mají zájem dělat práce, která je bude bavit.
- Chtějí aplikovat své znalosti a posouvat se kupředu, jak profesionálně, tak i osobnostně.

Hledáš zajímavou práci, která Vás bude bavit? Zajímá tě automatizace a řídicí technika? Chceš být součástí vývoje nových technologií?

SW TESTER

Co bude Vaší náplní práce:
Testování průmyslových komunikačních protokolů / produktů průmyslové automatizace / řídicích systémů
Návrhu testovacích postupů dle specifikace produktu
Implementaci automatických testů
Provádění testů, analýze a reportování výsledků
Spouštění automatizovaných testů
Spolupráci s vývojáři během opravování chyb

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

Možnost spolupráci s ostatními kolegy z různých oblastí vývoje – hardware, mechanika, projektový management, výroba.
Je zde možné i vedení malých projektů, nebo dílčích částí velkého projektu
Práci na HPP
Flexibilní pracovní dobu
Možnost home-office
Worklifeballance
Krásné pracovní prostředí
Být součástí špičkových projektů
Ojedinělá kultura
Nástupní bonus
Firemní školka a jazykové kurzy
Cafeteria
Dovolená až 33 dní

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Náš klient se zaměřuje na kompletní vývoj produktů a integraci v celém systému řízení. Vyvíjí PLC, komunikační moduly fieldbus, I / O jednotky a inteligentní senzory, vytváří specifikaci produktů a vytváří vlastní architekturu a rámce. To vše ve spolupráci s vývojáři na mezinárodním projektu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš klient požaduje:

SŠ/VŠ vzdělání technického/elektro zaměření podmínkou
Komunikativní znalost AJ nebo NJ
Zodpovědnou a kreativní osobnost se zájmem o elektroniku a inovace
Znalost objektově orientovaného programování (C#, Python, Java, C++...)
Chuť se vzdělávat a rozvíjet svoje znalosti
Znalost síťových nebo průmyslových komunikačních protokolů výhodou
Znalost PLC a řídicích systémů výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“