Office managerka / HR asistentka

People Consulting s.r.o.

Husova 74/1, Radošovice, Říčany, Česko, Praha - východ - Říčany (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting a na trhu se pohybujeme již od roku 2007 - za tu dobu jsme si vybudovali velmi dobré jméno. Mezi naše klienty patří mezinárodní korporace i menší společnosti, kterým zajišťujeme individuální přístup při vyhledávání nových spokojených zaměstnanců.

Jsme tým osmi přátelských lidí, co spolu tráví i volný čas – rádi společně zajdeme do kina, na večeři nebo třeba na únikovou hru :-). V týmu panuje příjemná a přátelská atmosféra, a když máme nápad na změnu či zlepšení, vždy to společně v týmu probereme a najdeme nejlepší řešení - před žádným inovativním nápadem nezavíráme dveře :-)

OFFICE MANAGERKA / HR ASISTENTKA

A jaká bude Tvoje pracovní náplň?

Práce v interním systému (CRM) - administrace kandidátů, pozic a dalších informací
Spolupráce s konzultanty na výběrových řízeních pro naše dlouhodobé klienty
Příprava a zadávání inzerátů do databází
Předvýběr vhodných kandidátů v interních i externích databázích, sociálních sítích
Contract management - Scanování a vkládání smluv a jiných důležitých dokumentů do interního systému
Další administrativní činnosti dle zadání
Celková péče o naši kancelář (např. objednávání kancelářských potřeb, zodpovědnost za úklidové služby, atd.)
Samostatné řešení dílčích úkolů, návrhy na zlepšení chodu kanceláře

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti nabízíme:

Přátelskou a otevřenou atmosféru, výborný tým, který tráví společně i volný čas
Práci ve stabilní společnosti s perspektivou profesního rozvoje
Důvěru a dlouhodobou spolupráci
Možnost pracovat částečně z domova či mít nastavenou flexibilní pracovní dobu
Možnost profesního rozvoje a růstu, možnost postupu na roli konzultanta
Dobré platového ohodnocení (výborné osobní odměny)
Mobilní telefon i k soukromým účelům (s neomezeným tarifem a internetem), notebook
Místo výkonu práce: Říčany u Prahy
Nástup: ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Máš-li zájem o tuto pozici, použij prosím, možnost "odpovědět" a zašli nám svůj životopis s aktuální fotografií a motivačním dopisem včetně odpovědi na otázku, proč bychom měli přijmout právě Tebe.

Podívej se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz. Zde však neinzerujeme všechny aktuální pozice. Pokud nám pošleš své CV, velmi rádi s Tebou telefonicky prodiskutujeme Vaše možnosti u našeho klienta.

Nebudeme-li Tě kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké bys měl/a mít předpoklady?

Zkušenosti na administrativní pozici jako podpora týmu min. 3 roky v jedné společnosti PODMÍNKOU – pokud nesplňujete tuto podmínku, prosím nezasílejte Vaše CV, děkujeme
Zkušenosti v PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (nebo personálním oddělení) VELKOU VÝHODOU
AJ – na komunikativní úrovni PODMÍNKOU - občasná komunikace (více písemná než telefonická) se zahraničními kandidáty v AJ (cca 1x týdně)
Výbornou znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, internet) PODMÍNKOU
Zájem umět si najít řešení či nové cesty k nalezení vhodných kandidátů pro konzultanty
Velmi pečlivě zaměřenou osobnost, samostatné myšlení a proaktivní přístup
Dobré organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“