Network Engineer/Architekt síťových technologií

Peopledrive

Místo práce
Praha 10, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na čem budete pracovat?
- na návrzích, konfiguraci a provozu sítí datových center i WAN
- na analýzách problémů u klienta a zajištění jejich náprav
- pracovat budete s pokročilými síťovími technologiemi (softwarově definované sítě, aplikační loadbalancing, moderní firewally)
- budete působit jako technický konzultant, který má přehled a zná jednotlivé vztahy mezi jednotlivými systémy
- své řešení budete prezentovat kolegům, ale také také zákazníkům
- s tím souvisí vytváření dokumentace, tak, aby v rámci společnosti bylo ve společnosti udržen vysoký standard kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

- především přátelský kolektiv a super vedení, které si na nic nehraje
- možnost učit se od největších špiček v oboru
- dobré finanční ohodnocení
- možnost kariérního růstu a vzdělávání
- notebook a telefon (i pro soukromé účely)
- budget na benefity (sami rozhodujete, jestli chcete multisportku nebo lístky do kina)
- služební auto
- možnost občasného home office
- flexibilní konec a začátek pracovní doby
- firemní akce
- příjemné a klidné kanceláře v blízkosti metra Strašnická
- a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Progresivní česká společnost s unikátním know-how, specializující se na kompletní řešení ICT technologií ve středních a velkých společnostech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- máte pokročilou znalost síťových technologií (protokoly TCP/IP, IPv6, DNS, směrovací protokoly)
- konfigurace síťových prvků (přepínače, směrovače, firewally) vás nerozhodí
- máte zkušenosti či alespoň povědomí o návrzích a realizacích počítačových sítí
- orientujete se v Linux – jste schopni vytvářet scripty – například python, perl nebo jiné
máte znalost virtualizačních technologií (např VMWare/Hyper-V) a jejich principů
- především jste ochotný pracovat samostatně a zodpovědně řešit svěřené úkoly
- máte touhu učit se nové technologie a pracovat na sobě
- bez anglického jazyka se neobejtede – budete ho potřebovat u klientů i při školení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3657949  Datum zveřejnění: 3.5.2019