Projektant/Programátor MaR - průmyslová automatizace - vhodné i pro absolventy

Peopledrive

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- dle vašich preferencí: projektování nebo programování systémů průmyslové automatizace MaR se zaměřením na plynárenství, zpracování vody a důlní průmysl)
- tvorba projektové dokumentace (MaR a elektro - průmyslová automatizace)
- spolupráce s kolegy na přípravě rozpočtu a podkladů pro nabídky
- autorský dozor na stavbě, případně zaškolení obsluhy
- technická podpora kolegů i klienta

Místo výkonu práce: Praha nebo Příbram, dle vašeho bydliště

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající mzdové ohodnocení, 13.plat
- pro absolventy skvělá příležitost uchytit se v perspektivním oboru
- zajímavou náplň práce s možností spolupodílet se na realizaci zajímavých zakázek
- seriózní a lidský přístup všech kolegů i managementu firmy
- 5 týdnů dovolené
- stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Relokace v rámci ČR i SK. Pracovní příležitost u ryze českého stabilního zaměstnavatele, který vám umožní účastnit se zajímavých projektů v rámci plynárenství, zpracování vody, důlního průmyslu a dalších odvětví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4145325  Datum zveřejnění: 19.8.2021