Prodejce náhradních dílů velkých vozů

Peopledrive

Místo práce
České Budějovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- každodenní komunikace s klienty na prodejně, jejich obsluha a poradenství
- řešení objednávek a požadavků klientů, vyřizování reklamací
- práce s pokladnou a péče o prodejní prostory
- příjem a doplňování zboží
- příprava a spolupráce na marketingových akcích

Bez čeho se neobejdete:
- SOU/SŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
- praxe na obdobné pozici je velkou výhodou
- běžné uživatelské znalosti práce na PC - tabulky, práce s dokumenty, e-mailová komunikace
- ŘP skupiny B - aktivní řidič
- dobrý přehled v dané oblasti - zájem o „svět motorů“ a dění kolem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnanecké benefity - stravenky, multisport kartu, připojištění
- dobré mzdové ohodnocení a dlouhodobé zaměstnání u stabilního zaměstnavatele
- příjemné a přátelské prostředí v kolektivu pohodových zaměstnanců

Informace o náboru

Rádi Vám v případě Vašeho zájmu pomůžeme s relokací.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost, která na český trh distribuuje náhradní díly pro kamiony a další velké vozy, hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Prodejce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Prodejce náhradních dílů, Servisní technik

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4145614  Datum zveřejnění: 19.8.2021