Key Account Manager FMCG, region CEE

Peopledrive

Miesto práce
Praha 9, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dle praxe a domluvy, zkušené kandidáty umíme náležitě ocenit

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáte samostatnou práci s velkou mírou zodpovědnosti a máte zkušenosti v oblasti FMCG?
Čtěte dál, protože tato nabídka by mohla být právě pro vás!
Pro našeho klienta, firmu s dlouholetou tradicí, která se zabývá prodejem inovativních mléčných výrobků, hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici Key Account Manager pro region CEE.

Co vás během týdne čeká?
• budete pečovat o stávající klienty a navazovat dlouhodobé obchodní vztahy v rámci ČR, SR a výhledově i HU
• budete zodpovídat za celý proces prodeje
• 80 % času strávíte v kanceláři a 20 % na cestách u klientů
• počítejte s prezentacemi v angličtině a komunikací se zahraničními klienty

Zamestnanecké výhody, benefity

• odpovídající platové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích složené s fixní a motivující variabilní složky
• portfolio inovativních a kvalitních produktů
• zázemí rodinné společnosti
• velkou míru zodpovědnosti a samostatnosti
• slevu na firemní produkty
• služební automobil i pro osobní účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost, firma s dlouholetou tradicí, která se zabývá prodejem inovativních mléčných výrobků a proteinových dezertů.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• zkušenosti na pozici Key Account Managera v FMCG společnosti
• nadšení a disciplínu – nabízíme kvalitní produkty a opravdové nadšení pro věc i profesionální přístup nám pomáhají v obchodních vtazích
• angličtinu na komunikativní úrovni
• organizační a analytické dovednosti
• flexibilitu a tah na branku
• chuť a ochotu občas cestovat (jste aktivní řidič)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4339729  Datum zveřejnění: 25.7.2022