Junior CAD designer

Pernoud Mold CE, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
DOHODOU
1 350 EUR/mesiac13 plat, mesačné prémie -motivačné, DDS, stravné lístky (5,50 eur) a iné benefity. Mzdový rast podľa progresu zamestnanca. Nástupný plat záleží aj od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s 3D konštrukčnými programami(Visi / Solidworks / WorkNC) pripadne iné
- tvorba výkresovej dokumentácie
- tvorba 3D modelov podľa požiadaviek zákazníka
- úpravy a modifikácie podľa špecifikácie zákazníka
- zodpovednosť za zverené úlohy
- meranie 3D na meracom zariadení WENZEL

13 plat, mesačné prémie -motivačné, DDS, stravné lístky (5,50 eur) a iné benefity. Práca v prosperujúcej a stabilnej zahraničnej spoločnosti. Platobné podmienky motivujúce, zaujímavé mesačne bonusy. Práca v mladom a dynamickom kolektíve v stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou praxou v tejto oblasti.

prosíme životopisy posielať na adresu : [email protected] a [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárska výroba

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

serióznosť, samostatnosť pri riešení úloh, pracovitosť, chuť učiť sa nové veci.

Prevádzkáreň konštrukcii, oprav, úprav a údržby foriem pre vstrekovacie lisy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4320326  Datum zveřejnění: 4.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac