Reagujte bez životopisu

Samostatná/ý účetní

Personal Consult s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čeká Vás samostatné zpracování účetní agendy v podvojném účetnictví (účtování přijatých faktur, fakturace režijních faktur, kontrola zaúčtovaných dokladů).
Dále pak účtování pokladny, skladů.
Účtování zahraničních dokladů (nákupy, prodeje),
zpracování cestovních příkazů, spolupráce při auditech a ročních závěrkách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme různorodou práci ve velmi vstřícném a přátelském kolektivu, který se postará o Vaši adaptaci a zaučení. Flexibilní pracovní dobu a velmi pěkné pracovní prostředí. Možnost práce na plný i na zkrácený 6ti hodinový úvazek. Plat cca 26 - 30 tisíc. Dále pak stravenky a slevy na firemní výrobky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomie, účetnictví

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Pokročilý
Jednoduché účetnictví - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
SŠ ekonomického směru, praktická znalost podvojného účetnictví a orientace v účetní a daňové legislativě. Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zkušenost na obdobné pozici nebo skutečně vynikající teoretická znalost a zájem o obor (jedná-li se o absolventa). Pracovat budete zejména v Excelu (tabulky, práce s daty) a SAPu. Pozitivní body získáte učenlivostí, aktivním přístupem a v neposlední řadě příjemným vystupováním.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura. Aktuální nabídky práce z Královehradecka, Pardubicka a Vysočiny. Zprostředkování zaměstnání pro jednotlivce. Vyhledání zaměstnanců pro firmy. Organizační a poradenské služby. Organizace výběrových řízení.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3852124  Datum zveřejnění: 20.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc