Reagujte bez životopisu

Montér ocelových konstrukcí v ČR (od 40.000,-Kč + diety, ubytování, HPP nebo IČO, 2 místa)

Personal Consult s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc+ diety, 13. plat, penzijní připojištění, placené přesčasy a víkendy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce na stavbách ocelových konstrukcí podle výkresové dokumentace. Zakázky jsou po celé ČR - pracovní režim 10-11 dnů, pak 4 dny volna.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce ve stabilní firmě rodinného charakteru, cca 220,- Kč na hodinu + diety, 13. plat, penzijní připojištění, placené přesčasy a víkendy; školení potřebná pro vykonávání práce. Zajištění ubytování v penzionech. Vstřícný kolektiv, který nového kolegu zapracuje. Práce na HPP, možná je i spolupráce na živnostenský list.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma rodinného typu působící v oblasti ocelových konstrukcí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOU strojní zámečník nebo příbuzné obory, velkou výhodou znalost pálení autogenem, svářečské zkoušky; manuální zručnost, schopnost pracovat ve výškách, dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura. Aktuální nabídky práce z Královehradecka, Pardubicka a Vysočiny. Zprostředkování zaměstnání pro jednotlivce. Vyhledání zaměstnanců pro firmy. Organizační a poradenské služby. Organizace výběrových řízení.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4340164  Datum zveřejnění: 27.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc