Nadstandardní platové podmínky - Obsluha CNC soustruhu a CNC frézy

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Pardubický kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
48000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá nové kolegy na
pozice obsluha CNC soustruhu a CNC frézy. Nabízíme příjemné pracovní
prostředí a stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Mzda ve výši 41 000,- v čistém včetně diet při fondu pracovní doby (163hod)
-Možnost přesčasů
-Zajištěné a hrazené ubytování
-Proplácené jízdné
-Hlavní pracovní poměr
-25 dní dovolené
-Jistota dlouholeté práce
-Nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se strojírenskou výrobou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Praxi v oboru obrábění CNC strojů -výhodou zkušenost s kusovou výrobou
-Základní znalost programování a nastavování strojů
-Výhodou praxe na strojích MAZAK a OKUMA
-Orientaci ve výkresové dokumentaci
-SOU vzdělání ( strojírenství)
-Technické myšlení, spolehlivost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3241062  Datum zveřejnění: 16.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 48000,-