Elektromechanik

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Pardubický kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se strojírenskou výrobou přijme zkušeného elektromechanika. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí.

Nástup možný ihned.
Pro více info nás neváhejte kontaktovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme :
* Práci na hlavní pracovní poměr
* Jistotu stabilního zaměstnání
* Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
* Denní diety ve výši 186,-
* Práce v jednosměnném provoze
* Mzda od 120,-/hod. + příplatky a odměny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme :
* elektro vzdělání (SOU, SŠ)
* Praxi v délce minimálně 2 roky
* Platný doklad o odborné způsobilosti v elektrotechnice ( Vyhláška 50/78, §6 )
* Spolehlivost, manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3336603  Datum zveřejnění: 15.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000